Kontakt
Wizyty
Dzisiaj: 20Wszystkich: 172412

zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Formellą 27 października 2021 roku o godzinie 17.00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.


Ewa Formella urodzona w 1961 roku w Chorzowie na Górnym Śląsku. Od 2010 roku wydała 11 powieści obyczajowych, adresowanych głównie do kobiet: Leśniczówka, Jutra nie będzie, Pamiątka z Paryża,  Lawenda, Płacz wilka, Carpe diem, Listy do Duszki, Muzyka dla Ilse, Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy, Kołysanka dla Łani, Złoty konik dla Palmiry.

Autorka o sobie:

Prawie 40 lat mieszkam w Trójmieście. Pisanie traktuję jako pasję. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki, dlatego czytam w każdej wolnej chwili, dzieląc się opiniami o przeczytanych lekturach na swoim blogu Książki Idy (ksiazkiidy.pl). Jako pisarka zadebiutowałam w 2010 roku powieścią Leśniczówka. Swoje pierwsze książki wydałam jako self-publishing. Jestem bibliofilką i bibliomanką. W moim domu powoli zaczyna brakować miejsc na książki, z którymi nie potrafię się rozstać. W swojej prywatnej bibliotece posiadam dzieła starsze ode mnie. Jako autorka książek w blogosferze zostałam wybrana Literatem Czerwca 2013. Oprócz czytania i pisania książek uwielbiam swój ogród pełen kwiatów i ptaków, muzykę klasyczną i szum morskich fal. Jestem szczęśliwą mamą dwójki (dorosłych, niestety, już) dzieci i szczęśliwą babcią oraz właścicielką dwóch szalonych psów.